Опис Дриль алмазного буріння GTM DK-160/2PD з мікроударом у кейсі
GTM DK-160/2PD — професійне обладнання для проведення будівельних робіт. Використовується під час прокладання комунікацій, електропроводки та вентиляції. Має вбудований двигун із потужністю 1900 Вт, що дає змогу видати до 2160 об/хв. Може використовуватися як для свердління з підведенням води, так і для сухого свердління в режимі з мікроударом. Максимальний діаметр свердління в м'яких матеріалах — до 160 мм, у бетоні та залізобетоні — до 110 см. Особливістю цієї моделі є можливість роботи з коронками з зовнішньою різзю 1 1/4' та коронками з внутрішньою різзю 1/2'.
Під час використання алмазних коронок великого діаметра рекомендується використовувати спеціальну стійку!
Основні переваги GTM DK-160/2PD:
- Професійне будівельне обладнання
- 230 В — заряджання живлення
- 1,9 кВт — споживана потужність
- 2 робочі швидкості
- 1080/2160 об/хв — частота обертання
- Режим роботи з мікроударом для сухого свердління
- 29 000 уд./хв — частота ударів у ударному режимі
- 1 1/4' — зовнішній діаметр шпинделя
- 1/2' — внутрішній діаметр шпинделя
- до 160 мм — діаметр свердління в цеглі
- до 110 мм — діаметр свердління в бетоні
- Пусковий рівень на корпусі
- Можливість використання зі стійкою
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Дрель алмазного бурения GTM DK-160/2PD
- Перехідник під пилосос
- Перехідник під під'єднання води
- Додаткова ручка
- Шланг для підведення води
- Ключ для фіксації шпинделя
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма, 1/2 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 1080/2160 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр | 160 мм |
| Потужність | 1900 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 254 ₴






