Опис Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G з мікроударом
GTM OND-916PD-G — професійне обладнання для проведення будівельних робіт. Використовується під час прокладання комунікацій, електропроводки та вентиляції. Має вбудований двигун із потужністю 2300 Вт, що дає змогу видати до 1700 об/хв. Може використовуватися як для свердління з підведенням води, так і для сухого свердління в режимі з мікроударом. Максимальний діаметр свердління м'яких матеріалів — до 160 мм, у бетоні та залізобетоні — до 102 см.
Під час використання алмазних коронок великого діаметра рекомендується використовувати спеціальну стійку!
Основні переваги GTM OND-916PD-G:
- Професійне будівельне обладнання
- 1 рік — повна гарантія на весь механізм
- 230 В — заряджання живлення
- 2,3 кВт — споживана потужність
- 1700 об/хв — частота обертання
- Режим роботи з мікроударом для сухого свердління
- 1 1/4' — діаметр шпинделя
- до 160 мм — діаметр свердління в цеглі
- до 102 мм — діаметр свердління в бетоні
- Можливість використання зі стійкою
- 9 кг — вага дриля без коронок
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G
- Перехідник під пилосос
- Перехідник під під'єднання води
- Додаткова ручка
- Шланг для підведення води
- Ключ для фіксації шпинделя
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма, 1/2 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 1700 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний діаметр | 160 мм |
| Потужність | 2300 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 735 ₴





