Опис Болгарка GTM AG-125/1100E мережева, 1100 Вт, 125 мм (F82011)
Основні переваги GTM AG-125/1100E:
- Професійна серія інструментів
- 3 роки — розширена гарантія
- 125 мм — максимальний діаметр диска
- 1100 Вт — максимальна вихідна потужність
- Плавний пуск
- Регулювання та підтримка обертів під навантаженням
- 3000-11000 об/хв — частота обертів на холостому ходу
- 2,2 кг — найменша вага в класі
- Двигун із мідною обвиткою
- Посилений редуктор у магнієвому корпусі
- Захист від пилу
Комплектація
- Кутова шліфмашина GTM AG-125/1100E
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини GTM AG-125/1100E
GTM AG-125/1100E — компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1100 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Для зменшення навантаження на мережу в конструкції передбачений плавний запуск. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 125 мм. Швидкість обертання кола під час роботи можна регулювати за допомогою 6-позиційного перемикача.
Болгарка GTM AG-125/1100E комплектується захисним кожухом і 3-позиційною ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | захист від пилу, плавний пуск, регулювання обертів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 526 ₴





