Бензинова мотокоса-кущоріз GTM CN650FAV 1.8 кВт із пиляльним диском, ножем і косильною головкою Tap'n'Go
7 361 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83107
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Бензиновий мотокоса-кущоріз GTM CN650FAV 1.8 кВт із пиляльним диском, ножем і косильною головкою Tap'n'Go
GTM CN650FAV — бензинова мотокоса (кущоріз) професійного класу, призначена для косіння трави, зарослів і кущів діаметром до 25 мм на дачі, садовій ділянці або сільській місцевості. Коса обладнана 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.8 кВт (2.5 к.с) з підвищеним крутним моментом. Як паливо використовується суміш бензину з олією у пропорції 40:1 (25 мл оливи на 1 л бензину).
Переваги мотокоси-кущоріза GTM CN650FAV:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.8 кВт/2.5 к.с. — потужність двигуна
- 65 куб.см — об'єм двигуна
- Система легкого запуску
- Зменшена витрата палива під час роботи
- Надійна антивібраційна система
- Універсальність — можна використовувати косильну головку, пиляльне полотно або ніж
- 460 мм — ширина косіння за допомогою волосіні
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go (різь М10х1,25 мм)
- 255 мм — максимально допустимий діаметр косильного ножа або полотна (посадковий діаметр 25.4 мм)
- Міцна штанга діаметром 28 мм із жорстким валом усередині
- Ранцевий ремінь через плече для зменшення навантаження під час роботи
- Зручна U-подібна ручка з механізмом швидкої зміни положення
Комплектація
- Мотокоса бензинова GTM CN650FAV (двигун)
- Штанга для коси GTM CN650FAV з редуктором і кріпленням ручки
- Ручка для коси GTM CN650FAV
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go М10х1,25 мм
- Косильний 3-пелюстковий ніж
- Пиляльний диск
- Захисний кожух
- Ремінне обладнання
- Викрутка
- Свічковий ключ
- Шестигранний ключ
- Комплект гвинтів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1400x350x350 мм |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 65 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1.25 л |
| Оснастка | косильна головка, ніж, пильне полотно |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Кущоріз |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 460 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 361 ₴








