



Акумуляторний шурупокрут GTM DS12/30 + Набір біт Whirlpower 96-5121
2 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2689-K
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний шурупокрут GTM DS12/30 + Набір біт Whirlpower 96-5121
GTM DS12/30 — дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В шурупокруті встановлений швидкозатискний 10 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Патрон можна зняти та працювати з бітами за допомогою шпинделя з внутрішнім шестигранником. Редуктор у цій моделі двоступеневий, що дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У цій моделі є 18 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 30 Н·м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS12/30:
- Інструмент професійного класу
- 30 Н·м — максимальний крутний момент
- Швидкозатискний 10 мм патрон
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником 1/4'
- 2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
- 400/1400 об./хв — максимальні оберти
- 18 режимів настроювання крутного моменту
- 5*60 мм — максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- 20 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 8 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- 6 мм — максимальний діаметр свердління в цеглі та м'якому бетоні
- Реверс
- LED-підсвітка
Комплектація
- Шуруповерт GTM DS12/30
- Акумулятор Li-Ion 12 В 1,5 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
- Набір біт Whirlpower 96-5121
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.14 кг |
| Габарити | 180x52x185 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 6 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 8 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400/1400 об/хв |
| Кількість режимів | 18+1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 30 Нм Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Швидкозатискний, Під біту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴



