Опис Акумуляторний секатор GTM GS18/30BL без АКБ і ЗП (GS18/30BL)
GTM GS18/30BL — компактний електричний секатор із живленням від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В. Призначений для обрізання сухих і свіжих гілок діаметром від 10 до 30 мм, розчищення кущів і плодових дерев. Забезпечує куди вищу якість і ефективність обрізання, порівнюючи зі звичайними механічними секаторами. Завдяки простоті та зручній конструкції, підходить для використання як у приватному господарстві, так і в агропромисловому секторі.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!
Основні переваги GTM GS18/30BL:
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
- Безщітковий двигун із максимальною потужністю 600 Вт
- Лезо з якісної інструментальної сталі
- 4 режими регулювання товщини різання гілки
- 30 мм — максимальний діаметр гілок
- Індикація акумулятора, що залишився на корпусі
- Шнурок на корпусі для закріплення інструмента на зап'ястку
Комплектація
- Акумуляторний секатор GTM GS18/30BL
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,75 кг |
| Габарити | 265x118x72 мм |
| Довжина леза | 50 мм |
| Довжина пристрою | 265 мм |
| Кількість режимів | 4 |
| Макс. діаметр гілки | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність двигуна | 600 Вт Вт |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 541 ₴





