Опис Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000
Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000 — потужний продуктивний пристрій, призначений для заряджання та запуску акумуляторів об'ємом до 1000 Ah. Підходить для обслуговування акумуляторів різної техніки: від малолітражних легкових автомобілів, до габаритного сельхозу техніки (тракторів, комбайнів тощо).
Призначення: заряджання акумуляторів великої ємності, запуск вантажних автомобілів, габаритної ремонтно-будівельної техніки, оселхопоз техніки.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель керування
Переваги Vulkan CD-1000
- Зручна форма у формі валізи
- Інтуїтивно зрозуміле керування
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Наявність аналогового амперметра
- Є режим швидкого та звичайного заряджання, режим СТАРТ
- Може працювати з акумуляторами на 1000 А/год
- Обладнаний захистом від перегрівання та неправильної полярності
- Якісний мережевий кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Максимальна ємність акумулятора | 1000 Агод |
| Максимальний пусковий струм | 1000 А |
| Максимальний струм заряджання | 120 А |
| Мінімальна ємність акумулятора | 50 А·год |
| Напруга акумулятора | 12 В, 24 В |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні батареї (WET) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 120 ₴






