Опис Пускозарядний пристрій Vulkan CF600
Пускозарядний пристрій Vulkan CF600 — легкий і надійний пристрій для запуску двигунів автомобільної техніки під час розряджання акумулятора. Також використовується для заряджання АКБ обсягом до 500 Ah.
Призначення: використовується для заряджання акумуляторів, запуску різних транспортних засобів і сільхеоз техніки.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель керування
Переваги Vulkan CF600
- Зручна форма у формі валізи
- Інтуїтивно зрозуміле керування
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Аналоговий амперметр
- Наявність двох режимів: швидке та звичайне заряджання
- Зручний таймер повідомить про закінчення процесу заряджання
- Обладнаний захистом від перегрівання та неправильної полярності
- Якісний кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Габарити | 640x320x260 мм |
| Максимальна ємність акумулятора | 500 Агод |
| Максимальний пусковий струм | 500 А |
| Максимальний струм заряджання | 75 А |
| Мінімальна ємність акумулятора | 50 А·год |
| Напруга акумулятора | 12 В, 24 В |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні батареї (WET) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 241 ₴



