Опис Дріт зварювальний обміднений Vulkan ER70S-6, 1.6 мм, 15 кг
Зварювальний дріт Vulkan ER70S-6, 1.6 мм — якісний присадка для зварювання низьковуглецевих і низьколегованих сталей. Постачається в пластиковій котушці вагою 15 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для автоматичного та напівавтоматичної зварювання сталі марок С, Ст0, Ст1, ВС0, ВС1, БСт0, БСт1, ВСт1сп, ВСт2сп, БСт1сп, БСт2сп, БСт2сп, ВСт1кп, ВСт2к, БС1кп, БС2кпс, ВСт2, 08пспс, 08-25, 08п-10пк, 10-55-95Г, 09Г 09Г2Д, 09Г2С, 16ГС, 14Г2.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER70S-6, 1.6 мм
- Дає змогу варити постійним струмом зворотної полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому та вуглецевому захисному середовищі
- Низький рівень розбризкування металу
- Стійка зварювальна дуга
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 270 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Мідь (Cu) — 0.5%
- Вуглець (C) — 0.06-0.14%
- Марганець (Mn) — 1.6 — 1.8%
- Кремний (Si) - 0.8 - 1.2%
- Фосфор (P) — менш ніж 0.025%
- Сірка (S) — менш ніж 0.025%
- Хром (Cr) — менш ніж 0,015%
- Нікель (Ni) — менш ніж 0,015%
- Титан (Ti) — менш ніж 0,015%
- Молібден (Mo) — менш ніж 0,015%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.0 кг |
| Діаметр дроту | 1.6 мм |
| Захисне середовище | аргон, вуглекислий газ |
| Маркування AWS A5 | ER70S-6 |
| Маркування ГОСТ | Св08ГС |
| Полярність | зворотна |
| Стан товару | Новий |
| Тип | оміднена |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 978 ₴



