Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QP-123 ексцентрикова
Пневмошліфувальна машина ексцентрикова Mighty Seven QP-123 — компактний пневмоінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту та властивостей шліфувального кола. За хвилину ця модель виділяє до 99 літрів повітря. Під час роботи видає до 2100 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування та полірування різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової пневмошліфувальні машини Mighty Seven QP-123
- Ручка має анатомічну форму та зручно лежить у руці
- Корпус пістолетного типу забезпечує комфортніше оброблення вертикальних поверхонь
- Контроль швидкості за допомогою регулювального коліщатка
- Велика клавіша пуску
- Невелика вага інструмента
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77 кг |
| Діаметр падіння, дюйм | 3 дюйми |
| Діаметр падіння, мм | 76 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 135 мм |
| Кількість обертів | 2100 об./хв |
| Витрата повітря | 99 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Рівень вібрації | 0.3 м/с2 |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 953 ₴




