Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QB-199S кутова
Пневмошліфувальна машина кутова Mighty Seven QB-199S — пневмоінструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструмента та властивостей робочого кола. За хвилину ця модель виділяє до 178 літрів повітря. Під час роботи видає до 5900 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги пневматичної КШМ Mighty Seven QB-199S
- Зручна бічна ручка знижує вплив вібрації на руку оператора
- Основна ручка забезпечує надійне захоплення й утримування інструмента навіть під час тривалих робіт
- Міцний металевий кожух для захисту користувача
- Бічне виведення відпрацьованого повітря
- Велика клавіша пуску
- Деталі робочого механізму виготовлені з інструментальної сталі з додаванням молібдену та нікелю для підвищення зносостійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 3/8 дюйма |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Кількість обертів | 5900 об./хв |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір шпинделя | 5/8 - 11 дюйма |
| Витрата повітря | 178 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Кутова |
| Тип витратного матеріалу | Відрізне коло |
| Рівень вібрації | 3.75 м/с2 |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 018 ₴



