Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QB-47612 ексцентрикова
Пневмошліфувальна машина ексцентрикова Mighty Seven QB-47612 — компактний пневмоінструмент для фінішного шліфування рівних або рельєфних поверхонь, а також для підготовки поверхні під фарбування або лак. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту та властивостей шліфувального кола. За хвилину ця модель виділяє до 109 літрів повітря. Під час роботи видає до 10000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування та полірування різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт, на СТО, в автосервісі.
Переваги ексцентрикової пневмошліфувальні машини Mighty Seven QB-47612
- Міцний і легкий корпус з алюмінієвого сплаву
- Велика клавіша пуску розташована безпосередньо на ручці
- Для миттєвого відведення пилу можна під'єднати до будівельного пилососа
- Робоча підошва на липучці з 6 отворами для відведення пилу з робочої зони
Технічні характеристики орбітальної пневмошліфувальної машини Mighty Seven QB-47612
Діаметр падіння: 152 мм/6' Витрата повітря: 109 л/хв Оберти: 10000 об./хв Тиск: 6.3 бар Хід ексцентрика: 2.5 мм Діаметр штуцера: 1/4' Діаметр шланга: 3/8' Рівень шуму: 84.7 дБ Рівень вібрації: 2.2 м/с2 Довжина інструмента: 193 мм Вага пневмошліфувальна машина: 13 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13 кг |
| Діаметр падіння, дюйм | 6 дюймів |
| Діаметр падіння, мм | 152 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 193 мм |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 109 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Рівень вібрації | 2.2 м/с2 |
| Рівень шуму | 84.7 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 753 ₴




