Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QB-179 кутова
Пневмошліфувальна машина кутова Mighty Seven QB-179 — пневмоінструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструмента та властивостей робочого кола. За хвилину ця модель виділяє до 198 літрів повітря. Під час роботи видає до 6000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги пневматичної КШМ Mighty Seven QB-179
- Зручна бічна ручка знижує вплив вібрації на руку оператора
- Корпус інструмента має спеціальне захисне покриття, що збільшує термін його експлуатації
- Встановлений обмежувач ходу, що дає змогу контролювати кількість обертів
- Міцний металевий кожух для захисту користувача
- Вихід повітря відбувається через ручку в бік
- Деталі робочого механізму виготовлені з інструментальної сталі з додаванням молібдену та нікелю для підвищення зносостійкості
Технічні характеристики кутової пневмошліфувальної машини Mighty Seven QB-179
Діаметр відрізних кругів: 230 мм Посадковий отвір кола: 22 мм Витрата повітря: 198 л/хв Розмір шпинделя: 5/8' - 11 Оборти: 6000 об/хв Тиск: 6.3 бара Діаметр штуцера: 1/2' Діаметр шланга: 3/4' Рівень шуму: 86 дБ Рівень вібрації: 2.1 м/с2 Довжина інструмента: 279 мм Вага пневмошліфувальні машини: 6 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр шланга | 3/4 дюйми мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 279 мм |
| Кількість обертів | 6000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір шпинделя | 5/8 - 11 дюйма |
| Витрата повітря | 198 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Кутова |
| Тип витратного матеріалу | Відрізне коло |
| Рівень вібрації | 2.1 м/с2 |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 457 ₴





