Опис Пневмодриль Mighty Seven QE-633 1600 об./хв БЗП 10 мм
Пневмодриль Mighty Seven QE-333 — ефектний дриль, який працює за допомогою стисненого повітря. Використовується для свердління отворів різного застосування.
Призначення: активно застосовується як для ремонтно-будівельних, так і для монтажних робіт або автосервісу.
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмодрилі M7 QE-633
- Підходять свердла з діаметром хвостовика до 10 мм.
- Обладнана швидкознімним патроном
- Невеликий рівень вібрації (0,2 м/с2)
- Наявність реверсу
- Маленька вага (1,1 кг) забезпечує користувачеві додатковий комфорт
- Може видавати 1600 об/хв
- Для нормальної роботи інструмента досить тиску повітря 6,3 бара
Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-633
Діаметр хвостовика: 10 мм Кількість обертів: 1600 об./хв Споживання повітря: 85 л/хв Робочий тиск повітря: 6,3 бар Довжина інструмента: 210 мм Внутрішній діаметр шланга: 10 мм Рівень шуму: 92 дБ(А) Рівень вібрації: 0,2 м/с2 Вага: 1,1 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 21 мм |
| Кількість обертів | 1600 об/хв |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 85 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень вібрації | 2.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 854 ₴



