Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8341 Конструктор
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-8341 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних елементів. УВАГА! У цій моделі реалізовані бічне відведення відпрацьованого повітря.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить їх потужнішими та менш галасливими, порівнюючи з електричними аналогами.
Переваги пневмогайковерта Mighty Seven NC-8341
- Надійний корпус інструмента
- Крутний момент дає чудову збалансованість і якість виконуваних робіт
- Висока швидкість обертання
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення неабияк знижує рівень шуму
- Бічне відведення відпрацьованого повітря робить інструмент тихішим
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
Технічні характеристики пневмогайковерта M7 NC-8341
Розмір квадрата: 180 (25,4 мм) Максимальний діаметр болта: 33 мм Крутний момент: 2441 Нм Оберти: 4000 об/хв Витрата повітря: 325 л/хв Робочий тиск: 6,3 бар Розмір штуцера: 1/2' (12,7 мм) Довжина гайковерта: 510 мм Рівень шуму: 97 дБ(А) Рівень вібрації: 6,3 м/с2 Діаметр шланга: 1/2' (12,7 мм) Вага: 12,5 кг Родина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 510 мм |
| Кількість обертів | 4000 об./хв |
| Крутний момент | 2441 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 33 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Витрата повітря | 325 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 817 ₴



