Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8219C1
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-8219 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить їх потужнішими та менш галасливими, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-8219
- Ударний механізм Twin Hammer — забезпечує потужний подвійний удар
- Крутний момент 2441 Нм забезпечує чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 4000 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 103,4 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 311 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 9,84 кг
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 315 мм |
| Кількість обертів | 4000 об./хв |
| Крутний момент | 2441 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 36 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Витрата повітря | 311 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 745 ₴



