
Акумуляторний шурупокрут Mighty Seven DD-20502 безщітковий (DD-20502)
14 627 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1828
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Акумуляторний шурупокрут Mighty Seven DD-20502 безщітковий (DD-20502)
Основні переваги Mighty Seven DD-20502:
- Професійна серія акумуляторного 18 В інструмента
- 67,8 Нм — максимальний крутний момент
- 2 швидкості — 0-450/0-1750 об/хв для роботи бітою та свердлом
- 24 режими роботи — для гнучкого настроювання роботи
- Безщітковий двигун — велика витривалість
- Швидкозатискний патрон 13 мм — для оперативної заміни обладнання
- Повністю металевий патрон
- 60 мм — діаметр свердління в дереві
- 13 мм — діаметр свердління в металі
- LED-підсвітка — освітлення робочої зони
- Електронне гальмо двигуна
- 1,27 кг — найменша вага в класі
Комплектація
- Шурупокрут Mighty Seven DD-20502
- Акумулятор DB-1850-18 Li-Ion 18 В 5 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій DC-1840
- Захисний кейс
Опис акумуляторного шурупокрута Mighty Seven DD-20502
Mighty Seven DD-20502 — безщітковий дриль-шурупокрут підвищеної потужності, який призначається для постійного професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів із напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 450 об./хв DD-20502 розвиває крутний момент до 67.8 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1750 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розряджання. Шурупокрут комплектується 13 мм швидкозатискним металевим патроном з автоматичним блокуванням шпинделя.
Шурупокрут Mighty Seven DD-20502 постачається у фірмовому захисному кейсі з 2 акумуляторами ємністю 5 А·год і зарядним пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.27 кг |
| Габарити | 420x333x115 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 60 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1750 об./хв |
| Кількість режимів | 24 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Крутний момент | 67.8 Нм Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 14 627 ₴



