

Акумуляторний ударний шурупокрут Mighty Seven DH-101A безщітковий + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DH-101A)
16 201 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2997
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний ударний шурупокрут Mighty Seven DH-101A безщітковий + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DH-101A)
Mighty Seven DH-101A — безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступеневий, що дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У цій моделі є 23 режими для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 90 Н·м, а також режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги Mighty Seven DH-101A:
- Професійний клас обладнання
- Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 90 Н·м — максимальний крутний момент
- 2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
- 500/2000 об./хв — максимальні оберти
- 23 режими настроювання крутного моменту
- Режим свердління
- Режим свердління з ударом
- 8000/32000 уд./хв — кількість ударів під час роботи
- 60 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 13 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- Реверс
- Вбудоване електронне гальмо двигуна
- Оптимізована система використання акумулятора для довгої роботи без перегрівання
- LED-підсвітка
Комплектація
- Шуруповерт Mighty Seven DH-101A
- Додаткова ручка
- Акумулятор Li-Ion 18 В 5 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.45 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 60 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2000 об/хв |
| Кількість режимів | 23+2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 8000 уд./хв, 32000 уд./хв |
| Крутний момент | 90 Нм Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 201 ₴



