
Акумуляторний лобзик Mighty Seven DJS-101 у кейсі без АКБ і ЗП (DJS-101)
4 803 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3002
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний лобзик Mighty Seven DJS-101 у кейсі без АКБ і ЗП (DJS-101)
Mighty Seven DJS-101 — потужний акумуляторний лобзик професійного класу. Призначений для розпилювання дерев'яних і металевих деталей завтовшки до 63 мм.
Зверніть увагу: лобзик постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги Mighty Seven DJS-101:
- Професійний клас інструмента
- Живлення від стандартних Li-Ion акумуляторів Mighty Seven 18 В
- Підходить для пилочок із хвостовиком типу "Т" і "U"
- 25.4 мм — величина ходу пилочки
- 63 мм — максимальна товщина різання дерева
- 9.53 мм — максимальна товщина різання кольорових металів
- 6 мм — максимальна товщина різання сталі
- Регулювання робочої швидкості
- Вбудоване електронне гальмо двигуна
- 4-позиційний маятниковий хід полотна
- Регулювання кута підошви лобзика від 0 до 45 градусів
- LED-підсвітка робочої зони
Комплектація
- Акумуляторний лобзик Mighty Seven DJS-101
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 2.7 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 63 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 6 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 9.35 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 2200 хід/хв |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Ход полотна | 25.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 803 ₴



