
Акумуляторна шабельна пила Mighty Seven DRS-102A безщіткова + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DRS-102A)
17 318 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3004
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторна шабельна пила Mighty Seven DRS-102A безщіткова + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DRS-102A)
Mighty Seven DRS-102A — професійний інструмент для розпилювання широкого спектра матеріалів: від дерева та листів фанери до кольорових металів або сталі. Шабельна пила живиться від стандартних акумуляторів M7 18V. Вбудований безщітковий двигун дає змогу працювати довше від акумулятора. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система швидкої заміни пиляльних полотен без ключа.
Основні переваги GTM DRS-102A:
- Професійна серія інструменту
- Живлення від універсальних акумуляторів M7 18V
- Вбудований потужний безщітковий двигун
- Швидка безключова зміна полотна
- 25 мм - величина хода пильного полотна
- 160 мм — максимальна товщина різання дерева
- 16 мм — максимальна товщина різання сталі
- Регулювання швидкості ходу простим натисканням курка
- 0-3100 хід/хв — частота ходу пиляльного полотна
- LED-підсвітка з попереднім і подальшим світінням
- Вбудоване електронне гальмо
- Прогумована ручка для кращого захоплення
Комплектація
- Акумуляторна шабельна пила Mighty Seven DRS-102A
- Акумулятор 5 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Пиляльне полотно — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Величина ходу | 25 мм |
| Вага | 1.75 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 160 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 16 мм |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Особливості | безключова заміна полотна |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 318 ₴



