Опис Швонарізувач бензиновий Masalta MFG10-4, сухий різ
Швонарізувач MASALTA MFG10-4 — будівельне обладнання для сухого різання бетонних, кам'яних і асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MFG10-4) вказує на те, що ця модель обладнана японським двигуном Honda GX 160, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності та надійності. Різисник швів MASALTA MFG10-4 має довну легку вагу, як для обладнання такого типу — 50 кг. УВАГА! Відрізне коло не постачається в комплекті.
Призначення: використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Гарна якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги швонарізувача Масалта MFG10-4
- Різчик швів обладнаний 4-тактним бензиновим двигуном Honda GX160
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи у такий спосіб рівні шви
- Повітряна система охолодження двигуна та різального диска
- Глибина різу легко регулюється за допомогою важеля зі зручними гумовими ручками
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різчика швів Masalta MFG10-4
Двигун: Honda GX160 Тип двигуна: 4-тактний, 1 циліндровий Об'єм двигуна: 163 куб. см Потужність: 4 кВт/5,5 к. Витрата палива: 1.4 л/год Діаметр диска: 250 мм Діаметр посадкового отвору: 25,4 мм Глибина різання: 82 мм Об'єм паливного бака: 3.1 л Об'єм оливи в картері: 0.6 л Габарити: 1090х440х860 мм Вага обладнання: 50 кг Батьківщина торгової марки: Китай Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місКорисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Вага | 50 кг |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 82 мм |
| Макс. діаметр диска | 250 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає л |
| Обсяг паливного бака | 3.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Повітряне |
| Харчування | Бензин |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 902 ₴



