Опис Пневмошурупокрут Mighty Seven RA-402A 1/4'
Пневмошурупокрут Mighty Seven RA-402A — пневмоінструмент для загвинчування шурупів, саморізів та інших нарізних з'єднань.
Призначення: закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупи, гвинти, саморізи, дюбелі) у виробничих і промислових масштабах, монтаж обладнання, металевих конструкцій, складання авто-, мототехніки.
Переваги пневматичного шурупокрута Mighty Seven RA-402A
- Пістолетна конструкція корпусу
- Зручна ручка
- Широкий курок запуску
- Швидке під'єднання повітряного шланга
Корисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 180 мм |
| Кількість обертів | 2200 об./хв |
| Крутний момент | 19 Нм Нм |
| Мінімальний крутний момент, Нм | 6 Нм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 111 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 782 ₴



