Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QP-113 ексцентрикова
Пневмошліфувальна машина ексцентрикова Mighty Seven QP-113 — компактний пневмоінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту та властивостей шліфувального кола. За хвилину ця модель виділяє до 99 літрів повітря. Під час роботи видає до 15000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування та полірування різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової пневмошліфувальні машини Mighty Seven QP-113
- Ручка має анатомічну форму та зручно лежить у руці
- Корпус пістолетного типу забезпечує комфортніше оброблення вертикальних поверхонь
- Контроль швидкості за допомогою регулювального коліщатка
- Завдяки ексцентрику, шліфувальна підошва здатна переміщатися траєкторією своєї осі, зрушуючись від центру на 2.5 мм
- Велика клавіша пуску
- Невелика вага інструмента
Технічні характеристики орбітальної пневмошліфувальної машини Mighty Seven QP-113
Діаметр падіння: 76 мм/3' Витрата повітря: 99 л/хв Оберти: 15000 об./хв Хід ексцентрика: 2.5 мм Тиск: 6.3 бара Діаметр штуцера: 1/4' Діаметр шланга: 3/8' Рівень шуму: 74 дБ Рівень вібрації: 0.3 м/с2 Довжина інструмента: 127 мм Вага пневмошліфмашини: 0.72 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,72 кг |
| Діаметр падіння, дюйм | 3 дюйми |
| Діаметр падіння, мм | 76 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 127 мм |
| Кількість обертів | 15000 об/хв |
| Витрата повітря | 99 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Рівень вібрації | 0.3 м/с2 |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 330 ₴




