Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QC-253 кутова
Пневмошліфувальна машина кутова Mighty Seven QC-253 — компактний пневмоінструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструмента та властивостей робочого кола. За хвилину ця модель виділяє до 113 літрів повітря. Під час роботи видає до 24 000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги пневматичної КШМ Mighty Seven QC-253
- Компактні розміри для одноручного використання в умовах обмеженого простору
- Зручна ручка забезпечує надійне схоплення й утримування інструмента навіть під час тривалих робіт
- Легкий і міцний корпус
- Надійний металевий кожух для захисту користувача
- Деталі робочого механізму виготовлені з інструментальної сталі з додаванням молібдену та нікелю для підвищення зносостійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 203 мм |
| Кількість обертів | 24000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 75 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір шпинделя | 10 мм |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Кутова |
| Тип витратного матеріалу | Відрізне коло |
| Рівень вібрації | 1.2 м/с2 |
| Рівень шуму | 91 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 214 ₴



