Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QC-213 пряма
Пневмошліфувальна машина пряма Mighty Seven QC-213 — пневмоінструмент для різання іржавих болтів, гайок, вихлопу двигуна, різних затискачів і фіксаторів, листового металу, скловолокна тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструмента та властивостей робочого кола. За хвилину ця модель виділяє до 283 літрів повітря. Під час роботи видає до 20000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги прямої пневмошліфувальні машини Mighty Seven QC-213
- Зручна ручка забезпечує надійне захоплення
- Суцільнолитий корпус із міцного алюмінієвого сплаву
- Запобіжний стопор захищає від випадкового увімкнення
- Дає змогу виставити бажану кількість обертів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 200 мм |
| Кількість обертів | 20000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 75 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 283 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пряма |
| Тип витратного матеріалу | Відрізне коло |
| Рівень вібрації | 10.8 м/с2 |
| Рівень шуму | 80.2 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 308 ₴



