Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QB-57602 ексцентрикова
Пневмошліфувальна машина ексцентрикова Mighty Seven QB-57602 — компактний пневмоінструмент для шліфування рівних або рельєфних поверхонь, а також для підготовки поверхні під фарбування або лак. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту та властивостей шліфувального кола. За хвилину ця модель виділяє до 88 літрів повітря. Під час роботи видає до 10000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування та полірування різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової пневмошліфувальні машини Mighty Seven QB-57602
- Велика клавіша пуску розміщена безпосередньо на ручці
- Міцний корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву та повністю покритий композитними матеріалами для кращого захисту від корозії
- Перемикач для регулювання швидкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр падіння, дюйм | 6 дюймів |
| Діаметр падіння, мм | 152 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 240 мм |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 88 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Рівень вібрації | 1.3 м/с2 |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴



