Опис Пневмошліфувальна машина Mighty Seven QB-48111 вібраційна
Пневмошліфувальна машина вібраційна Mighty Seven QB-48111 — пневмоінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів унаслідок зворотно-поступальних рухів робочої підошви, до якої кріпиться абразивна шліфувальна стрічка. За хвилину ця модель виділяє до 198 літрів повітря. Під час роботи видає до 11 000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів, застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги вібраційної пневмошліфувальні машини Mighty Seven QB-48111
- Економно виділяє абразивний папір
- Велика кнопка запуску зручно розташована безпосередньо на ручці
- Легка та швидка заміна шліфувальної стрічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,91 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 130 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір платформи | 100х110 мм |
| Витрата повітря | 198 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Вібраційна |
| Тип витратного матеріалу | Шлифлист |
| Рівень вібрації | 1.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 83 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 134 ₴



