Опис Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 для скоб, 6-16 мм
Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 — пневмоінструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою металевих скоб. Ця модель належить до професійного обладнання, працює на стиснутому повітрі, який подається від компресора. Здатний працювати з м'якими породами деревини, ДВП, фанером, ДСП, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Призначення: використовується на будівництві, під час ремонтних робіт, складання та ремонту меблів, монтажу дерев'яних конструкцій.
Переваги пневмотакера Mighty Seven SU-8016
- Як кріпильний елемент використовуються скоби типу А й типорозміру NT
- Швидке та просте під'єднання до звичайного компресора стисненого повітря
- Ергономічний дизайн забезпечує чудове балансування ваги
- Касетний тип магазину легший проти барабанного, що знижує навантаження на оператора
- Дає змогу регулювати силу удару та глибину входження цвяха в матеріал
- Контактний тип механізму — щоб пневмотакер спрацював, робочий носик потрібно притиснути до поверхні оброблюваного матеріалу
Технічні характеристики пневмостеплера Mighty Seven SU-8016
Тип кріплення: скоби Ширина скоби: 12.8 мм Довжина кріплення: 6-16 мм Тип обойми: касетний Ємність обойми: 100 шт Діаметр штуцера: 1/4' Тиск: 6.3 бар Габарити: 240x185x60 мм Вага: 0.9 кг Родина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Місткість магазина | 160 шт |
| Габарити | 240x185x60 мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір витратного матеріалу | 6-16 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
| Тип скоби | А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 932 ₴



