Опис Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 — пневмоінструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою спеціальних цвяхів. Ця модель належить до професійного обладнання, працює на стиснутому повітрі, який подається від компресора. Здатний працювати з м'якими породами деревини, ДВП, фанером, ДСП, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Призначення: використовується на будівництві, під час ремонтних робіт, складання та ремонту меблів, монтажу дерев'яних конструкцій.
Переваги пневмотакера Mighty Seven SJ-CN90
- Як кріпильний елемент використовують цвяхи завдовжки від 50 до 90 мм.
- Захисний екран для більшої безпеки оператора під час роботи
- Швидке та просте під'єднання до звичайного компресора стисненого повітря
- Ергономічний дизайн забезпечує гарне балансування ваги, що знімає навантаження на руку під час тривалих робіт
- Барабанний тип магазину має велику місткість і може використовуватися триваліший час без перезаряджання
- Магазин розміщений під кутом 16° відносно корпусу інструмента, що полегшує роботу з важкодоступними місцями
- Дає змогу регулювати силу удару та глибину входження цвяха в матеріал
- Контактний тип механізму — щоб пневмотакер спрацював, робочий носик потрібно притиснути до поверхні оброблюваного матеріалу
Технічні характеристики пневмостеплера Mighty Seven SJ-CN90
Тип кріплення: цвях Товщина кріплення: 2.3 — 2.9 мм Довжина кріплення: 50-90 мм Тип обойми: барабанний Ємність обойми: 150 - 300 шт Діаметр штуцера: 1/4' Тиск: 6.3 барику нахилу магазина: 16° Габарити: 310x130x310 мм Вага: 3.2 кг Батьківина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Місткість магазина | 150-300 шт |
| Габарити | 310x130x310 мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 90 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Гвозд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 800 ₴



