Опис Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN55 під цвяхи, 25-57 мм
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN55 — пневмоінструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою спеціальних цвяхів. Ця модель належить до професійного обладнання, працює на стиснутому повітрі, який подається від компресора. Здатний працювати з м'якими породами деревини, ДВП, фанером, ДСП, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Призначення: використовується на будівництві, під час ремонтних робіт, складання та ремонту меблів, монтажу дерев'яних конструкцій.
Переваги пневмотакера Mighty Seven SJ-CN55
- Як кріпильний елемент використовують цвяхи завдовжки від 25 до 57 мм.
- Захисний екран для більшої безпеки оператора під час роботи
- Швидке та просте під'єднання до звичайного компресора стисненого повітря
- Ергономічний дизайн забезпечує гарне балансування ваги, що знімає навантаження на руку під час тривалих робіт
- Барабанний тип магазину має велику місткість і може використовуватися триваліший час без перезаряджання
- Магазин розміщений під кутом 16° відносно корпусу інструмента, що полегшує роботу з важкодоступними місцями
- Дає змогу регулювати силу удару та глибину входження цвяха в матеріал
- Контактний тип механізму — щоб пневмотакер спрацював, робочий носик потрібно притиснути до поверхні оброблюваного матеріалу
Технічні характеристики пневмостеплера Mighty Seven SJ-CN55
Тип кріплення: цвях Товщина кріплення: 2.3 — 2.9 мм Довжина кріплення: 25- 57 мм Тип обойми: барабанний Ємність обойми: 300 - 350 шт Діаметр штуцера: 1/4' Сила удару: 49.5 Нм кут нахилу магазину: 16° Габарити: 307x129x303 мм Вага: 3.7 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Місткість магазина | 300-350 шт |
| Габарити | 307x129x303 мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 57 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Гвозд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 777 ₴



