Опис Вібратор глибинний Masalta MVE2501 для бетону
Глибокий вібратор для бетону Masalta MVE2501 — електричне будівельне обладнання для ущільнення бетонного розчину під час будівництва монолітних бетонних і залізобетонних контрукцій. Частота вібрації досягає 17500 об/хв, а потужність двигуна — 2300 Вт. Внимание! Гнучкий шланг і булава купуються ОТРЕМО.
Переваги глибинного вібратора для бетону Масалта MVE2501
- Невеликі габарити двигуна для зручного мобільного застосування й компактного зберігання
- Подвійна ізоляція корпусу для захисту від проникнення пилу та вологи всередину робочого механізму
- Гнучкий шланг під'єднується до приводу за допомогою шестикутного гнізда
- Посилений мережевий кабель захищений від вигину
- Висока частота вібрації та потужна відцентрова сила для ефективного ущільнення
Комплектація Masalta MVE2501
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Діаметр | 45.0 мм |
| Довжина валу | 6 м |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Кількість обертів | 17500 об./хв |
| Потужність | 2300 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.1 л. |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Глибокий вібратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 337 ₴





