Опис Швонарізувач бензиновий Masalta MFS14-4
Швонарізувач MASALTA MFS14-4 — будівельне обладнання для різання бетонних, кам'яних і асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MFS14-4) вказує на те, що ця модель обладнана японським двигуном Honda GX 200, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності та надійності. УВАГА! Відрізне коло не постачається в комплекті.
Призначення: використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Гарна якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги швонарізувача Масальта MFS14-4
- Різчик швів обладнаний 4-тактним бензиновим двигуном Honda GX200
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи у такий спосіб рівні шви
- Дає змогу вертикально різати
- Надійна система повітряного охолодження двигуна
- Глибина різання легко регулюється за допомогою обертової ручки
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Місткий пластиковий бак для водяного охолодження різального диска
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різчика швів Masalta MFS14-4
Двигун: Honda GX200 Тип двигуна: 4-тактний, 1 циліндровий Об'єм двигуна: 163 куб. см Потужність: 4 кВт/5.5 л. с. Витрата палива: 1.4 л/год Діаметр диска: 350 мм Діаметр посадкового отвору: 25,4 мм Глибина різання: 90 мм Об'єм бака для води: 28 л Об'єм паливного бака: 3.1 л Об'єм оливи в картері: 0.6 л Габарити: 1050х480х910 мм Вага обладнання: 83 кг Батьківина торгової марки: Китай Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Вага | 83 кг |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 90 мм |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм резервуара | 28.0 л л |
| Обсяг паливного бака | 3.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Бензин |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 006 ₴



