Опис Швонарізувач бензиновий Masalta MF16-4
Швонарізувач MASALTA MF16-4 — будівельне обладнання для різання бетонних, кам'яних і асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MF16-4) вказує на те, що ця модель обладнана японським двигуном Honda GX 390, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності та надійності.
Призначення: використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Гарна якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги швонарізувача Масальта MF16-4
- Різчик швів обладнаний 4-тактним бензиновим двигуном Honda GX390
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи у такий спосіб рівні шви
- Повітряна система охолодження двигуна та водяне охолодження різального диска
- Спеціальний гальмівний механізм швидкої зупинки диска забезпечує безпечнішу експлуатацію
- Глибина різу легко регулюється за допомогою важеля
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Пластиковий бак для води легко знімається
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різчика швів Masalta MF16-4
Двигун: Honda GX390 Тип двигуна: 4-тактний, 1 циліндровий Об'єм двигуна: 389 куб. см Потужність: 9,6 кВт/13 л. с. Витрата палива: 313 г/кВт.ч Діаметр диска: 400 мм Діаметр посадкового отвору: 25,4 мм Глибина різання: 140 мм Об'єм бака для води: 35 л Об'єм паливного бака: 6.1 л Об'єм оливи в картері: 1.1 л Габарити: 1550х600х950 мм Вага обладнання: 144 кг Родина торгової марки: Китай Країна-виробник: Китай Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Вага | 144 кг |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 140 мм |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність двигуна | 9.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Об'єм резервуара | 35.0 л л |
| Обсяг паливного бака | 6.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Бензин |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 978 ₴



