Опис Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (ZX.2782-HR-TS)
Мийка високого тиску Idrobase Violetta — професійний мийний апарат, що дає змогу забезпечити бездоганну та просту мийку. Ця модель оптимально підходить для компаній, які використовують мийні апарати не більш ніж 2 години на день. Працює тільки з холодною водою. Ця модель постачається з барабаном для шланга.
Призначення: використовується для миття не дуже забрудненої автомобільної та сільськогосподарської техніки, малогабаритного промислового та будівельного обладнання, монолітних споруд, фасадів будівель тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Violetta
- Міцна рама зі сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус мийки виготовлений із термоформованого полістиролу
- Надійний осьовий насос Comet працює на 2800 об./хв
- Три керамічні сталеві поршня
- Пульт керування являє собою одну кнопку, яка забезпечує зручну роботу мийки
- Мийка за хвилину споживає приблизно 11 л води
- Потужний двигун на 5 к.с.
- Мийка працює з холодною водою
- Мийний апарат працює від мережі 380 В частотою 50 Гц
- Тиск води на виході з апарата становить 170 барів
- Зручні розміри: 440x667x950 мм
- Вага мийки високого тиску становить 52 кг
Комплектація
- Шланг високого тиску 8 м
- Швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 FF
- Професійний пістолет вхід M22 x 1,5 M
- Професійна насадка 900 мм, вхід G1/4'M, вихід 1/4' NPT-F
- Барабан для шланга
- Форсунка високого тиску 25°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 170 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 3677 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 44x66x95 см |
| Витрата води | 660 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 099 ₴








