Опис Мийка високого тиску Idrobase Traktor (ZX.2365-HR-TS)
Мийка високого тиску Idrobase Traktor — професійний мийний апарат для активного використання в сільському господарстві. Ця модель ідеально підходить для прибирання середніх і великих площ.
Призначення: використовується для миття забрудненої сільськогосподарської техніки, аграрного обладнання, сільськогосподарських споруд тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна й ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні та зберіганні
Переваги Idrobase Traktor
- Міцна рама зі сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус мийки виготовлений із термоформованого полістиролу
- Надійний промисловий насос працює на 1450 об/хв
- Вбудований регулювальний клапан і манометр із гліцерином
- Універсальна ручка-пістолет обладнана регулятором напору
- Два типи струменя: вузька та конусна
- Три керамічні сталеві поршня
- Мийка за хвилину випромінює приблизно 15 л води
- Потужний двигун на 7,5 к.с.
- Мийка працює з холодною водою
- Термомагнітний вимикач ВМИкач/ВИМИК
- Електричний кабель завдовжки 5 м
- Мийний апарат працює від мережі 380 В частотою 50 Гц
- Тиск води на виході з апарата становить 200 барів
- Зручні розміри: 815x590x1042 мм
- Вага мийки високого тиску становить 88 кг
Комплектація
- Шланг високого тиску R1 5/16' 10 м
- Швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 FF
- Професійний пістолет RED 50 вхід M22x1,5 M
- Професійна насадка 520 мм
- Латунна форсунка з керамічною вставкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 81.5x59.0x104.2 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 942 ₴



