Опис Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2668-HR-TS)
Idrobase Transformer ZX.2668-HR-TS — професійний апарат для очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання в промислових і побутових умовах на термін до 8 годин на день. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 7,5 кВт потужності. На виході видає 900 л води за годину під тиском до 200 барів. Корпус виготовлений із термоформованого полістиролу та встановлений на раму з неіржавкої сталі
Основні переваги Idrobase Transformer:
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В — робоча напруга живлення
- 10 л.с/7.5 кВт — потужність двигуна
- 1450 об./хв — максимальні оберти двигуна
- 200 барів — максимальний тиск води на виході
- 900 л/год — максимальна продуктивність
- 40 °C — максимальна температура води на вході
- 8 годин — час роботи на день
- Просте керування
- Рама з хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус із термоформованого полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель із термомагнітним вимикачем
- 5-метровий неопреновий електричний кабель
- IP56 — високий клас захисту
- Система Total Stop — надійний захист від перевантаження
- 88 кг — вага мийки
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Transformer ZX.2668-HR-TS
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета
- Сопло
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | сталь/полістирол |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 81x59x102 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 246 ₴







