Мийка високого тиску Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS (ZX.2344-TS)
64 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32445
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мийка високого тиску Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS (ZX.2344-TS)
Основні переваги Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В — робоча напруга живлення
- 7,5 к.с/5.5 кВт — потужність двигуна
- 1450 об./хв — максимальні оберти двигуна
- 200 барів — максимальний тиск води на виході
- 900 л/год — максимальна продуктивність
- 45 °C — максимальна температура води на вході
- M22x1.5 — різь на виході для під'єднання шланга
- Просте керування
- 3 сталеві поршні з керамічним покриттям
- Корпус із хромованої сталі
- Точний манометр заповнений гліцерином
- IP55 — високий клас захисту
- Система Total Stop — надійний захист від перевантаження
- 46,3 кг — вага мийки
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МОЙКИ ВИСОКОГО РУХУ Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS
Idrobase SCARABEO 2.0 ZX.2344-TS — професійний апарат для очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання в промислових і побутових умовах. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 5,5 кВт потужності. На виході видає 900 л води за годину під тиском до 200 барів. Корпус виготовлений із хромованої сталі та встановлений на антивібраційні ніжки.
Зверніть увагу: шланг високого тиску та пістолет до комплекту не входять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46.3 кг |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 45 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 888 ₴



