Опис Верстатів для різання плитки, цегла Masalta MB14P-4 бензиновий
Верстат для різання блоків Masalta MB14P-4 — пристрій для різання та розпилювання цегли, плитки. Ця модель обладнана японським бензиновим двигуном Honda GX160 потужністю 5.5 к. с. Увага! різальний диск до комплекту постачання не входить.
Сфера застосування: часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт, створення декору, формування інтер'єру та екстер'єру.
Особливості верстата для різання плитки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Гарна якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги верстата для розпилювання плитки Masalta MB14P-4
- Потужний бензиновий 4-тактний синхронний двигун Honda GX160 на 4000 Вт
- Верстат має стійку підлогову конструкцію
- Може використовуватися з диском діаметром до 35 см (до комплекту не входить)
- Система водяного охолодження захищає плиткоріз від перегрівання
- Зручний регулятор глибини різання
- Подвійний ремінний привод забезпечує ефективне передавання енергії від двигуна до різальної частини верстата
- Максимальна глибина розпилювання досягає 125 мм
- Максимальна довжина різання 420 мм
- Габарити верстата для плитки становлять 96x45x73 см
- Верстат важить приблизно 75 кг
Технічні характеристики верстата для плитки Masalta MB14P-4
Тип палива: бензин Тип двигуна: 4-тактний, синхронний Модель двигуна: Honda GX160 Система охолодження: водяна Потужність двигуна: 4 кВт Діаметр диска: 350 мм Посадковий отвір: 30 мм Конструкція: підлогова Максимальна глибина різання: 12,5 см Довжина різа: 42 см Габарити: 960x450x730 мм Вага: 75 кг Країна-виробник: КитайХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Загальні параметри | |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 125 мм |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Бензин |
| Робоча довжина | 420 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Верстат для різання блоків |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 332 ₴



