Опис Пневмомомолоток відбійний Mighty Seven SN-3222
Пневмомомолоток Mighty Seven SN-3222 — пневматичний інструмент для довбання пазів, отворів, швидкого видалення кріпильних елементів, демонтажних робіт. Насадки-піки купуються окремо.
Сфера застосування: використовується в будівництві, добувальній промисловості, на виробництві.
Переваги відбійний пневмомолоток Mighty Seven SN-3222
- Кнопка пуску розташована прямо біля ручки
- Велика ручка не ковзає та зручно розташована в руці
- Потужна високопродуктивна модель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,8 кг |
| Діаметр хвостовика | 14.8 мм |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 373 мм |
| Кількість ударів | 2300 уд./хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 566 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Пневмомомолоток |
| Тип патрона | Круглий |
| Рівень вібрації | 9.4 м/с2 |
| Рівень шуму | 114.3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 223 ₴



