Опис Пневмодриль Mighty Seven QE-831 1800 об./хв БЗП 10 мм
Пневмодриль Mighty Seven QE-831 — низькошумна модель пневматичних дрилів M7, призначена для різних типів робіт. Часто використовується для свердління отворів у листовому металі та композитних матеріалах. Підходить для експлуатації у важких умовах, позаяк внутрішні деталі чудово захищені від пилу.
Призначення: часто використовується для ремонту, будівельних потреб, у процесі монтажу складних конструкцій, для ремонту мото- або автотехніки.
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7QE-831
- Планетарна передача покращує свердління
- Наявність швидкознімного патрона
- Підходять свердла з діаметром хвостовика до 10 мм.
- Маленька вага (1,1 кг) забезпечує користувачеві додатковий комфорт
- Невеликий рівень вібрації (0,3 м/с2)
- Наявність реверсу
- Може видавати 1800 об/хв
- Для нормальної роботи інструмента досить тиску повітря 6,3 бара
- Компактна довжина пневмодрилі (18,5 см)
- Під час роботи видає шум 83 дБ (А)
Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-831
Діаметр хвостовика:
10 мм
Кількість обертів:
1800 об./хв
Споживання повітря:
113 л/хв
Робочий тиск повітря:
6,3 бар
Довжина інструмента:
185 мм
Внутрішній діаметр шланга:
10 мм
Рівень шуму:
83 дБ(А)
Рівень вібрації:
0,3 м/с2
Вага:
1,2 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 18.5 мм |
| Кількість обертів | 1800 об./хв |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень вібрації | 0.3 м/с2 |
| Рівень шуму | 83 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423 ₴




