Опис Пневмодриль Mighty Seven QE-441 1100 об./хв БЗП 13 мм
Пневмодриль Mighty Seven QE-441 — ефектний пневматичний інструмент для свердління отворів. Передбачена для різних видів робіт.
Призначення: часто використовується для ремонтно-будівельних робіт, для монтажу складних конструкцій, у промисловості, для автосервісу.
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7 QE-441
- Бічна ручка дає змогу досягти точніших результатів
- Може видавати 1100 об/хв
- Підходить для роботи зі свердлами з хвостовиком 13 мм
- Зручна ручка забезпечує гарне захоплення інструмента
- Наявність реверсу
- Невелика вага (1,58 кг) забезпечує якісніший результат
- Порівняно невеликий рівень шуму (90 дБ(А)
- Помірний рівень вібрації (3 м/с)
Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-441
Діаметр хвостовика:
13 мм
Кількість обертів:
1100 об./хв
Споживання повітря:
112 л/хв
Робочий тиск повітря:
6,3 бар
Довжина інструмента:
270 мм
Внутрішній діаметр шланга:
10 мм
Рівень шуму:
90 дБ(А)
Рівень вібрації:
3 м/с2
Вага:
1,58 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.58 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 27 мм |
| Кількість обертів | 1100 об./хв |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 112 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень вібрації | 3 м/с2 |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 968 ₴




