Опис Пневмодриль Mighty Seven QE-431 1800 об./хв БЗП 10 мм
Пневмодриль Mighty Seven QE-431 — пневматичний інструмент промислового типу. Передбачена для різних видів робіт. Не втрачає своєї ефектності навіть у важких умовах роботи, оскільки механізм інструмента максимально захищений від впливу пилу.
Призначення: часто використовується для ремонтно-будівельних робіт, для монтажу складних конструкцій, у промисловості, для автосервісу
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7 QE-431
- Обладнаний швидкозатискним патроном
- Може видавати 1800 об/хв
- Підходить для роботи зі свердлами з хвостовиком 10 мм
- Зручна ручка забезпечує гарне схоплення інструмента
- Має перемикач напрямку руху
- Невелика вага (1,18 кг) забезпечує високий рівень комфорту користувача
- Порівняно невеликий рівень шуму (90 дБ(А)
- Помірний рівень вібрації (3 м/с)
Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-431
Діаметр хвостовика:
10 мм
Кількість обертів:
1800 об./хв
Споживання повітря:
112 л/хв
Робочий тиск повітря:
6,3 бар
Довжина інструмента:
226 мм
Внутрішній діаметр шланга:
10 мм
Рівень шуму:
90 дБ(А)
Вага:
1,18 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.18 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 22.6 мм |
| Кількість обертів | 1800 об./хв |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 112 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень вібрації | 3 м/с2 |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 715 ₴




