Опис Пневмодриль Mighty Seven QE-333 1800 об./хв патрон-цунга 10 мм
Пневмодриль Mighty Seven QE-333 — ефектний дриль, який працює за допомогою стисненого повітря. Використовується для свердління отворів різного застосування.
Призначення: активно застосовується як для ремонтно-будівельних, так і для монтажних робіт або автосервісу.
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7 QE-333
- Підходять свердла з діаметром хвостовика до 10 мм.
- Обладнаний ключовим патроном
- Невеликий рівень вібрації (0,2 м/с2)
- Наявність реверсу
- Маленька вага (1,1 кг) забезпечує користувачеві додатковий комфорт
- Може видавати 1800 об/хв
- Для нормальної роботи інструмента досить тиску повітря 6,3 бара
- Компактна довжина пневмодрилі (20,3 см)
- Під час роботи видає шум 92 дБ (А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Тип патрона | Ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 20.3 мм |
| Кількість обертів | 1800 об./хв |
| наявність реверсу | Да |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 184 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Рівень вібрації | 0.2 м/с2 |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 261 ₴




