Описание Пневмодолото Mighty Seven SC-341C
Пневмодолото Mighty Seven SC-341C — пневматичний інструмент для довбання пазів, отворів, швидкого видалення кріпильних елементів. Зубила купуються окремо.
Сфера застосування: використовується в будівництві, добувальній промисловості, на виробництві.
Переваги пневмозубіла Mighty Seven SC-341C
- Зручна пістолетна конструкція
- Широка клавіша запуску
- Надійно лежить у руці під час роботи
- Низький рівень вібрації
Технічні характеристики пневмодолота Mighty Seven SC-341C
Тип хвостовика: шестигранний Діаметр хвостовика: 10 мм Довжина робочої частини зубила: 71 мм Кількість ударів: 3000 уд./хв Витрата повітря: 113 л/хв Робочий тиск: 6.3 бара Діаметр штуцера: 1/4' Діаметр шланга: 3/8' Рівень шуму: 94.7 дБ Рівень вібрації: 9.5 м/с2 Довжина інструмента: 190 мм Вага: 2 кг Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 190 мм |
| Кількість ударів | 3000 уд./хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Пневмодолото |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Рівень вібрації | 9.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 94.7 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 776 ₴



