Описание Пневмодолото Mighty Seven SC-221C
Пневмодолото Mighty Seven SC-221C — пневматичний інструмент для довбання пазів, отворів, швидкого видалення кріпильних елементів. Для роботи використовує зубила Mighty Seven SC-425.
Сфера застосування: використовується в будівництві, добувальній промисловості, на виробництві.
Переваги пневмозубіла Mighty Seven SC-221C
- Зручна пістолетна конструкція
- Широка клавіша запуску
- Не вислизає з руки під час роботи
- Міцний композитний корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 175 мм |
| Кількість ударів | 3200 уд./хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Пневмодолото |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Рівень вібрації | 12.3 м/с2 |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 581 ₴



