Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-9223 1-1/2'
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-9223 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить їх потужнішими та менш галасливими, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-9223
- Металева конструкція означає стійкість до ударів і падінь
- Максимальний крутний момент може бути відрегульований залежно від потреб
- Ударний механізм TWIN HUMMER (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Надійний композитний корпус
- Підвищена потужність крутного моменту 4746 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 3000 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 104,5 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 453 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 19,7 кг
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-9223
Розмір квадрата:
1-1/2'
Максимальний діаметр болта:
50 мм
Крутний момент:
4746 Нм
Оберти:
3000 об/хв
Витрата повітря:
453 л/хв
Робочий тиск:
6,3 бар
Розмір штуцера:
1/2' (12,7 мм)
Довжина гайковерта:
450 мм
Рівень шуму:
104,5 дБ(А)
Рівень вібрації:
8,8 м/с?
Діаметр шланга:
3/4' (19,05 мм)
Вага:
19,7 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 міс| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 197 кг |
| Діаметр шланга | 3/4 дюйми мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Крутний момент | 4746 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 50 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Витрата повітря | 453 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 100 453 ₴



