Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8382-8 Конструктор
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-8382-8 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить їх потужнішими та менш галасливими, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-8382-8
- Надійний корпус інструмента
- Крутний момент 3390 Нм дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 5000 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 100 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 450 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 12,5 кг
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-8382-8
Розмір квадрата:
Диск (25,4 мм)
Максимальний діаметр болта:
33 мм
Крутний момент:
3390 Нм
Оберти:
5000 об/хв
Витрата повітря:
450 л/хв
Робочий тиск:
6,3 бар
Розмір штуцера:
1/2' (12,7 мм)
Довжина гайковерта:
570 мм
Рівень шуму:
100 дБ(А)
Рівень вібрації:
6,4 м/с2
Діаметр шланга:
1/2' (12,7 мм)
Вага:
12,5 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 міс| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 570 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/мін |
| Крутний момент | 3390 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 33 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Витрата повітря | 450 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
- Ціна: 37 273 ₴









