
Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8343 Конструктор 2441 Нм (NC-8343)
11 396 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27132
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8343 System 2441 Нм (NC-8343)
Mighty Seven NC-8343 — пневматичний ударний гайковерт промислового класу під головки Конструктор зі збільшеною до 2441 Нм силою затягування. Відмітною рисою цієї моделі гайковерта Mighty Seven є набагато укорочений корпус, що дає змогу використовувати його в обмеженому просторі. Механізм гайковерта повністю сталевий, корпус виготовлений із легкого магнієвого сплаву, що робить його в рази легшим, ніж у найближчих аналогів. Максимальний розмір кріплення, з яким здатний працювати гайковерт — М33.
Основні переваги Mighty Seven NC-8343:
- Промисловий клас обладнання
- Ударний механізм TWIN HUMMER забезпечує потужний подвійний удар
- нька — робочий квадрат
- 2441 Нм — максимальний крутний момент
- M33 — максимальний робочий розмір стандартних кріплень
- 3900 об/хв — максимальні оберти
- 325 л/хв — максимальне споживання повітря
- 6,3 бари — робочий тиск
- Міцний металевий корпус
- 381 мм — довжина корпусу гайковерта
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-8343
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Довжина пристрою | 381 мм |
| Кількість обертів | 3900 об./хв |
| Крутний момент | 2441 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 33 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Витрата повітря | 325 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 396 ₴



