Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-6256Q 3/4' (NC-6256Q)
Основні переваги Mighty Seven NC-6256Q:
- Професійна серія пневмоінструменту
- 3/4' — робочий квадрат
- 1627 Нм — максимальний крутний момент
- M23 — максимальний робочий розмір стандартних кріплень
- 7000 об/хв — максимальні оберти
- 144 л/хв — максимальне споживання повітря
- 6,3 бари — робочий тиск
- Мінісерія — зменшені розміри інструмента за тієї ж продуктивності
- 145 мм — довжина корпусу гайковерта
- 1,9 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-6256Q
- Картонне паковання
ОПИС ПНІВМАТИЧНОГО ГАЙКОВЕРТА Mighty Seven NC-6256Q
Mighty Seven NC-6256Q — пневматичний ударний гайковерт під головки 3/4" зі збільшеною до 1627 Нм силою затягування. Відмітною рисою цієї моделі гайковерта Mighty Seven є набагато зменшені вага та габарити корпусу. Механізм гайковерта повністю сталевий, корпус виготовлений із легкого магнієвого сплаву, що робить його в рази легшим, ніж у найближчих аналогів. Максимальний розмір кріплення, з яким здатний працювати гайковерт — М23.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 145 мм |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Крутний момент | 1627 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 23 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 144 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 407 ₴



