Опис Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-6236 3/4'
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-6236 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, яке надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить його потужнішим і менш шумним, порівнюючи з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-6236
- Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 1627 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 7500 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Зручний регулятор потужності гайковерта дає змогу регулювати роботу в 3 положеннях, включно з реверс
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 83 дБ
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 155 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 2,68 кг
- Пневмогайковерт обладнаний регулятором моменту затягування
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 171 мм |
| Кількість обертів | 7500 об/мін |
| Крутний момент | 1627 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 25 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 155 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 320 ₴



